Na rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu, dla rodziców, od dzieci

Każda rocznica ślubu jest ważna. Te okrągłe są okazją do sprezentowania czegoś oryginalnego. Prezent od dzieci dla rodziców ma tutaj szczególne znaczenie. Piosenka, którą nagraliśmy na tę okazję ma wymowny i okazjonalny tekst, zawiera życzenia i imiona jubilatów.

Piosenka od dzieci dla rodziców. Plik MP3

Prosimy posłuchać piosenki demo

Aby zamówić plik MP3 piosenki wystarczy wykupić jednorazowy KOD, następnie wypełnić poniższy formularz. Piosenkę wraz z życzeniami nagranymi przez lektora wyślemy na podany adres e-mail w ciągu 24h.

KLIKNIJ TUTAJ pobierz od razu bez życzeń

Prezent na rocznicę ślubu, dla rodziców, od dzieci

Piosenka na płycie CD

Oryginalne prezenty na urodzinyOferujemy nagranie płyty CD audio z piosenką dla rodziców na ich rocznicę ślubu. Nagranie będzie zawierało życzenia, imiona rodziców zawarte w tekście piosenki. Płyta ma kolorowy, wysokiej jakości nadruk, euti zawiera kolorową okładkę. Na płycie i na okładce jest miejsce na wpisanie własnych życzeń. Aby zamówić płytę CD prosimy wykupić KOD i wypełnić poniższy formularz. Płytę wyślemy listem poleconym priorytetowym w ciągu 24h od momentu otrzymania potwierdzenia wpłaty (wykupienia kodu).

 

KLIKNIJ TUTAJ pobierz od razu bez życzeń

Prezent na rocznicę ślubu, dla rodziców, znajomych

Piosenka, plik MP3

Rocznica ślubu jest dobrym momentem także dla znajomych, przyjaciół, rodzeństwa, aby podarować jubilatom oryginalny prezent. Prosimy posłuchać naszej piosenki demo.

Aby otrzymać plik MP3 z piosenką i życzeniami wystarczy wykupić jednorazowy KOD, następnie wypełnić poniższy formularz zamówienia. Gotowy plik prześlemy na podany adres e-mail.

Prezent na rocznicę ślubu, dla rodziców, znajomych

Piosenka na płycie CD audio

Płyta CD z kolorowym nadrukiem i z kolorową okładką może być świetnym prezentem na rocznicę ślubu znajomych, przyjaciół lub rodzeństwa. Płytę wyślemy listem poleconym priorytetowym w ciągu 24h od momentu wykupienia kodu. Aby ją zamówić prosimy wykupić KOD, następnie wypełnić formularz.

stat4u

Prezenty